POLEDANCE, TANEČNÍ A CVIČEBNÍ SÁL

Poledance Havířov

Od září 2022 je součástí centra Fit Factory Havířov také prostorově oddělený taneční sál, speciálně vybavený na cvičení poledance. Co vše může sál nabídnout a o čem vlastně je poledance, pro koho je určen a čím tělu prospívá?

Co je Poledance?

Poledance, známý také jako tanec na tyči je moderní taneční sport, který spojuje prvky akrobacie a gymnastiky.

Klade důraz na estetiku, kontrolu a přesnost pohybu, flexibilitu i vytrvalostní sílu. Poledance tak lze považovat za fitness cvičení, kterým zpevníte celé tělo, zejména břišní svalstvo (střed/core) a horní polovinu těla.

Díky proměnlivé náročnosti různých cviků je tento sport vhodný pro všechny věkové kategorie, pro ženy, muže i děti.

Ačkoliv jsou počátky poledance spjaty s erotičnem, postupem času se vyvinul v kondiční cvičení a do dnešní podoby, tedy volnočasový zájem pro širokou veřejnost a sport, ve kterém se pořádají národní i mezinárodní soutěže.

Od roku 2024 by se poledance mohl stát novou olympijskou disciplínou.

Poledance Havířov - taneční sál/tělocvična
Poledance Havířov - tyče X-Pole

Vybavení sálu

V samostatném prostoru o rozloze 90 m2 je kromě soukromí k dispozici i řada pomůcek a vybavení.

Na poledance máme 7 chromovaných tyčí značky X-Pole o průměru 45mm a výšce přes 3 metry. Všechny tyče lze přepínat mezi statikou a spinem.

Vybrali jsme podlahu, která odolá i botám s podpadkem, určeným pro tancování poledance.

Díky velké ploše sálu jsou rozestupy mezi tyčemi minimálně 2 metry, proto lze u nás cvičit na všech sedmi tyčích zároveň bez rizika srážek.

Sál je také vybaven plošnými zrcadly a baletními tyčemi. K tanci, rozcvičení, posilování nebo protahování lze využít řadu vybavení - například gymnastické míče, obruče, steppery, balanční podložky, rollery, expandery, švihadla, jednoruční činky, overbally, hrazdy, TRX popruhy a žebřiny.

Samozřejmostí je i vlastní síť Wi-Fi. Heslo a další informace žádejte na recepci fit centra.

Poledance Havířov - Míče, baletní tyč, obručePoledance Havířov - ObručePoledance Havířov - RolleryPoledance Havířov - ŽebrinyPoledance Havířov - Balanční podložkyPoledance Havířov - ČinkyPoledance Havířov - StepperPoledance Havířov - ExpanderyPoledance Havířov - ExpanderyPoledance Havířov - Lékárnička

Jedinečná atmosféra

Vedle obyčejného osvětlení je možné si zapnout i nastavitelné barevné stropní reflektory, rohové efektní osvětlení nebo lasery.

Každé světlo nebo laser se dá nastavit samostatně pomocí dálkového ovládání a ve spojení s velkoplošnými zrcadly lze dosáhnout dech beroucích scén.

Do sálu nejde přímé sluneční světlo, takže světelné show lze dosáhnout ve kteroukoliv denní dobu.

 

Pomocí 3.5 mm jack konektoru nebo přes bluetooth připojit lze telefon, tablet nebo notebook k 760 W aparatuře, je tedy možné si pouštět vlastní hudbu.

Prostor je dobře akusticky oddělen od jiných částí fit centra, takže Vás nebude rušit hluk a muzika z posilovny a naopak.

Rohová světla a lasery lze nastavit do režimu, kdy reagují na hudbu.

Poledance Havířov - Audio AparaturaPoledance Havířov - Tématické osvětlení
Poledance Havířov - taneční sál/tělocvična

Cvičení, lekce, nácviky a workshopy

Spojením soukromí, cvičebního a tanečního vybavení a audiovizuální techniky u nás vzniká jedinečný prostor pro individuální cvičení, individuální i skupinové lekce a pořádání nácviků vystoupení, vystoupeních samotných a workshopů.

 

Zobrazit ceník

Vstupné

Individuální vstup do poledance tělocvičny mimo lekce Poledance Havířov je jednotný se vstupem do posilovny a workoutu. Platí tedy stejný jednotný vstup, akční hodiny i permanentky, jako pro další služby fit centra.

Zobrazit ceník

 

Pronájem sálu

Sál je také možno pronajmout k poledance, tanečním, cvičebním, tréningovým a dalším účelům, akcím nebo workshopům.
Možnost dlouhodobé spolupráce/pronájmu.
Pro více informací nás kontaktujte na fitfactoryhavirov@gmail.com nebo telefonicky na +420 735 031 573.

Poledance Havířov
Mapa k Fit Factory Havířov
©FIT FACTORY HAVÍŘOV 2022