Časté dotazy

Jak se stát členem VIP Clubu?
Do klubu lze vstoupit vyplněním přihlášky a zakoupením měsíční permanentky v následujících 12 po sobě jdoucích měsících.

Lze využít pro vstup do VIP Clubu také roční permanentnku?
Ne. Vstup do Clubu je podmíněný zakoupením pouze měsíčních permanentek. Nelze tedy využít ani roční, ani čtvrtletní.

Od kdy začne fungovat VIP Club?
Factory Club "pofrčí" od srpna 2020. Následně začnou platit pro členy splňující podmínky veškeré výhody a akce s tím spojené.

Kde a jak vyplnit přihlášku?
Vzhledem k omezenému počtu členů lze vyplnit přihlášku pouze ručně. K vyzvednutí bude na recepci Fit Factory Havířov, kde se také můžete dozvědět aktuální početní stav členů.

Kolik členů může ve VIP Clubu být?
Momentálně je limit nastaven na dvacet členů, kterým bude na záda "dýchat" pět náhradníků v případě vypadnutí člena. V případě velkého zájmu členů o vstup do VIP Clubu může dojít k rozšíření základny.

Co se stane v případě nemoci, kdy si nebudu moct koupit další permanentku?
Permanentky na sebe nemusí navazovat přímo den po vypršení té stávající. Musí však být zakoupena v daném měsíci. V případě, že by člen měl větší zdravotní problémy, bude se to posuzovat individuálně dle závažnosti.

Kdy přestávám být členem a zaniká mi členství včetně výhod?
Členství ve VIP Clubu zaniká v případě nezakoupení měsíční permanentní vstupenky navazující na tu předchozí. Člena lze také vyloučit za porušení návštěvního řádu Fit Factory.

Je mi méně, než 18 let, můžu být členem?
Členem můžou být osoby starší 15 let. V případě, že však člen ještě není zletilý, musí k přihlášce přiložit písemný souhlas rodičů.

V případě dalších výše nezodpovězených dotazů nás neváhejte kontaktovat na mail, telefonicky nebo osobně.

 

Mapa k Fit Factory Havířov
©FIT FACTORY HAVÍŘOV 2022