Power Lemi

Silový oddíl Power Lemi vznikl v březnu roku 2013. Název je vypovídající (power = síla). Naše kroky však nebudou směřovat jen k silovému trénování, ale budou zahrnovat základy sportovní gymnastiky, protahování zkrácených svalů, odstraňování zkřížených syndromů, zdokonalení pohybového aparátu, odstraňování svalové a kloubní bolesti a další. Oddíl neklade meze věkové kategorii ani druhu pohlaví. Pro naše členy plánujeme v budoucnu různé akce v rámci fitness centra.

Našim cílem a mottem je disciplína a Váš výsledek. Mějte odhodlání a vůli se sebou něco dělat!

  • Motivační program: Cílem tohoto programu je namotivovat členy k určitým cílům. Dát jim sílu v tom co chtějí a aby vydrželi na své cestě poznání a nevzdávali to dřív, než vůbec začnou.
  • Stabilizace: Cvičení zaměřené na spinální systém, správné držení těla a posilování hlubších svalových vláken.
  • Formování postavy: Cvičení zaměřené na zpevnění a prorýsování svalových vláken a svalových proporcí.
  • HSS: Zaměření do Hlubokého Stabilizačního Systému. Toto cvičení zahrnuje posilování tak zvaných hlubokých flexorů, hlavně v oblasti břišních svalů. V oblasti pánevní a spodní části bederní páteře.
  • Základy Workoutu: Cvičení zaměřené do gymnastických prvků, zapojování cviků pilates, protahování a roztahování zkrácených svalů. Posilování určeno k namáhání svalů vlastní váhou.
  • Odstranění zkřížených syndromů: Odstranění zkřížených syndromů v podobě diagnostického měření + sestavování protahovacích a posilovacích tréninkových plánů.
  • Sestavování jídelníčku + poradenství, sestavování tréninkových plánů

Dále budeme připravovat pro naše oddílové členy různé akce v podobě soutěží a to nejen silového zaměření, přednášky o správné výživě a životním stylu, ukázky různých posilovacích metod a mnoho dalšího.

Oddílový příspěvek je 1850,-Kč/měsíc.Zahrnuje každodenní vstup do fitcentra (normálně 880,-Kč) 

Možnost cvičení s trenérem na 12 lekcí po 60 minutách za 1100,- bez vstupu. 

Kontakt

SK Power Lemi

fitfactoryhavirov@gmail.com

tel: +420 735 031 573

IČ: 01559010

Přihláška v PDF

 

Spolufinancováno za podpory Moravskoslezského kraje a Magistrátu města Havířova.